W poniedziałek 21.10.2013r. w Biskupcu Reszelskim nasza szkoła brała udział w Mistrzostwach Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Marzyliśmy o pierwszej dziesiątce no i teoretycznie udało nam się ale sędzia nie wiadomo dlaczego na mecie przestawił naszego ostatniego-dziesiątego zawodnika na 11 miejsce. Szkoda!!!! Zresztą od samego początku nie było łatwo. Na zawody typowaliśmy 11 uczniów, z czego dwóch nie dotarło na umówione miejsce wyjazdu. " Wyrwany" z lekcji Wiktor Hinc pojechał jako dziesiąty zawodnik. Bez niego nasza sztafeta nie byłby dopuszczona do startu.

WIELKIE DZIĘKI dla Wiktora no i wszystkich bardzo walecznych zawodników. 
Jako pierwszy pobiegł Paweł Moskal - przybiegł z najlepszym wynikiem 2:57 w pierwszej czteroosobowej grupie,

drugi- Michał Czapliński utrzymał wysoką czwartą pozycję 3:06.

Na drugiej zmianie Karol Kuczyński 3:10,

następny był Wiktor Hinc 3:27

dalej Dawid Klimek 3:20

szósty - Szymon Michewicz 3:06,

siódmy - Łukasz Wolski 3:20,

ósmy - Cieszewski Daniel 3:21,

dziewiąty Dreszler Mateusz 3:21

i na ostatniej zmianie Przemek Goliński z czasem 3:24.

 

Zdjęcia: Sztafetowe Biegi Przełajowe

EFS poziom polskie kolor