Informujemy, iż ruszyła rekrutacja nauczycieli Naszej Szkoły do projektu „Centrum Edukacji Technicznej – specjalizacje dla potrzeb rynku pracy” (na rok szkolny 2017/2018 oraz 2018/2019), obejmująca studia podyplomowe oraz staże dla nauczycieli kształcenia zawodowego w Zasadniczej Szkole Zawodowej lub w Technikum, współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014-2020. Niezbędne dokumenty rekrutacyjne wymienione w regulaminie rekrutacji należy złożyć do dnia 31.07.2017r. osobiście u Dyrektora Szkoły lub u koordynatora projektu lub też drogą elektroniczną przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

EFS poziom polskie kolor

 

Poniżej znadują sie dokumenty dotyczące rekrutacji.:

 

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie

Załącznik nr 1 do regulaminu rekrutacji - Oświadczenie

Zalącznik nr 2 do regulaminu rekrutcji - Formularz zgłoszeniowy

Załącznik nr 3 do regulaminu rekrutacji - Zgoda Dyrektora

Załącznik nr 4 do regulaminu rekrutacji - Protokół Rekrutacji

Załącznik nr 4a do regulaminu rekrutacji - Lista zakwalifikowanych nauczycieli

Załącznik nr 4b do regulaminu rekrutacji - Lista nauczycieli rezerwowych

 

 

EFS poziom polskie kolor