DSC 0257Dwie drużyny, wyłonione na podstawie napisanego wcześniej testu z przepisów prawa jazdy, reprezentowały naszą szkołę w etapie powiatowym Warmińsko-Mazurskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Byli to Patryk Kołecki, Adrian Kobylski z II TI na czele z kapitanem Piotrem Mańskim z III TR oraz Tymek Ostrowski z IV TUiSEO i Patryk Szczawiński z III TR z kapitanem Łukaszem Rucińskim z IV TUiSEO, którzy przygotowywali się do konkursu pod okiem nauczycieli Marka Szramowskiego oraz Sydonii Zakrzewskiej. W wyniku zaciętej walki w poszczególnych konkurencjach – testów z prawo jazdy, historii motoryzacji, udzielania pierwszej pomocy czy też konkurencji sprawnościowych: jazda motorowerem i samochodem z talerzem Stewarda – nasza drużyna z kapitanem Łukaszem Rucińskim wygrała! Drugie miejsce zajęli uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego im. C.K.Norwida, natomiast trzecie miejsce nasza drużyna na czele z Piotrkiem Mańskim. Każdy ze zwycięzców za pierwsze miejsce w konkursie, otrzymał nagrodę w postaci talonu o wartości 1 200zł do wykorzystania na szkolenie w ośrodku szkoleniowym War Motor, który był fundatorem nagrody głównej oraz po raz juz kolejny gospodarzem zawodów. Wszyscy uczestnicy natomiast otrzymali nagrody rzeczowe. Gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnym, wojewódzkim etapie konkursu !

EFS poziom polskie kolor