chlopakiW niedzielę, 31 marca między godzinami 12.00 a 16.00 odbył się w szkole, już po raz piąty festyn charytatywny dla naszych uczniów: Pawła Żmijewskiego i Miłosza Pokojskiego. Na festynie odbył się koncert zaprzyjaźnionych Kurczaków i wokalistów z GCK w Kurzętniku oraz recital pana Mirosława Deredasa. Goście mogli wylicytować przejazd Lamborghini oraz gadżety i  bony podarunkowe ufundowane przez naszych sponsorów. Nie zabrakło również atrakcji dla dzieci i tradycyjnej kawiarenki, gdzie można było zakupić coś słodkiego i posilić się kluskami z kapustą , pierogami czy naleśnikami. Wstępnie oszacowaliśmy, że suma zebranych pieniędzy przekroczy kwotę 6 tysięcy złotych. W imieniu wychowawców uczniów pani Małgorzaty Gołdon i Bożeny Szarek oraz Szkolnego Koła Wolontariatu i Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami chcielibyśmy serdecznie podziękować lokalnym przedsiębiorcom za wpłaty indywidualne oraz za przekazanie przedmiotów na loterię fantowa i licytację. Radzie Rodziców za wsparcie finansowe i udostępnienie konta do wpłat. Wszystkim przybyłym na festyn gościom dziękujemy za pozostawienie pieniędzy w puszkach na rzecz naszych uczniów. Dziękujemy za empatię i dobre serducha. Duży uśmiech i wdzięczność należą się pracownikom administracji i obsługi szkoły, nauczycielom i uczniom, którzy bezinteresownie pomogli nam w organizacji tego przedsięwzięcia. Dziękujemy! Organizatorzy.

Fotogaleria

 

 

EFS poziom polskie kolor