szkolnaakademiafinansow

Serdecznie zapraszamy do zapisu na indywidualne doradztwo zawodowe, które odbędzie się w Twojej szkole w ramach programu Szkolna Akademia Finansów. Zastanawiasz się może jaką ścieżkę kariery wybrać lub masz ciekawy pomysł na biznes? A może chcesz rozszerzyć swoją wiedzę o finansach osobistych? Weź udział w indywidualnym doradztwie zawodowym, spotkaj się i porozmawiaj z młodym, kreatywnym i doświadczonym trenerem. Spotkania są całkowicie bezpłatne.  21.05.2019 i 22.05.2019 trener będzie obecny na terenie Twojej szkoły, gotów by odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania, pomóc i doradzić. Jak się zapisać?  Wystarczy, że wejdziesz na stronę: https://szkolnaakademiafinansow.nakiedy.pl

Pamiętaj wybrać grafik trenera, który będzie dostępny w Twoim mieście (przy nazwisku jest podana miejscowość, w której będzie trener). Liczba miejsc jest ograniczona, tylko 30 uczniów będzie miało okazję skorzystać z godzinnych indywidualnych doradztw. Nie czekaj do ostatniej chwili, zapisz się już dziś! Projekt jest organizowany przez Fundację Polska Przedsiębiorcza we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

EFS poziom polskie kolor