received 379310136028402W dniach 20-24.05.2019 grupa uczniów z klas III TE/TŻiUG; TI/TR; TCPG/TUiSEO wybrała się (pociągiem) na wycieczkę w Tatry. Na początku zobaczyliśmy najważniejsze miejsca Krakowie, po czym udaliśmy się do Zakopanego. Przywitała nas tam słoneczna pogoda i już pierwszego dnia ujrzeliśmy piękną panoramę Tatr z ośnieżonymi jeszcze szczytami. Po krótkim odpoczynku po podróży zrobiliśmy rozpoznanie terenu- udając się na Krupówki. Wieczorem zrobiliśmy integracyjnego grilla. Następnego dnia rano wyruszyliśmy do Kuźnic, aby stamtąd kolejką liniową (pełni obaw) wjechać na Kasprowy Wierch..Widoki zapierały dech w piersiach , a na szczycie czekała na nas niespodzianka…70 cm śniegu i ..Kamil Stoch! Po powrocie na dół odwiedziliśmy Wielką Krokiew, a wyciągiem krzesełkowym dostaliśmy się na sam szczyt skoczni. Wśrodę postanowiliśmy zdobyć Morskie Oko..Po drodze (żeby nie było za krótko) zboczyliśmy do Doliny Roztoki. Nie było lekko, ale daliśmy radę, a dobre humory nas nie opuszczały mimo deszczyku.W czwartek zauroczeni w górskich wędrówkach ruszyliśmy dalej- urocza Doliną Białej, Czerwona Przełęcz, Siklawica, Dolina Strążyska.. zakończywszy na pysznych naleśnikach i regeneracji w Aquaparku.

--------------------------

To wszystko co zobaczyliśmy i przeżyliśmy to zasługa tego, że byliśmy zgrani ,wyrozumiali..a i wspieraliśmy się w trudnych chwilach na szlaku.. Zrobiliśmy wspólnie (łącznie) ponad 100 000 kroków, co daje nam około 65km w górskich warunkach. Wielu z nas kiedy dowiedziało się o tym wyniku podczas drogi powrotnej , myślało, że to nie jest możliwe, a jednak.. udało nam się pokonać granice, które mieliśmy za nieosiągalne . Tak jak ustaliliśmy..to był pierwszy, ale nie ostatni raz w górach. Zaraz po wakacjach obieramy nowy kierunek i robimy plan kolejnej przygody!

EFS poziom polskie kolor