69368535 2649222421795044 6580673290916855808 oDnia 2 września 2019 roku, uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019-2020. Po raz pierwszy uczniów oraz kadrę pedagogiczną przywitała nowa Pani Dyrektor Katarzyna Trzaskalska. Pani Dyrektor podkreślała, że nie będzie to rok łatwy, ze względu na podwójny nabór do klas pierwszych ale wspólnymi siłami kadry pedagogicznej, pracowników administracji i obsługi oraz uczniów na pewno uda Nam się pokonać trudności, tak aby utrzymać poziom kształcenia na wysokim poziomie. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego było także okazją do powitania nowych nauczycieli, którzy dołączyli do Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku, a także życzenia im oraz uczniom wielu sukcesów w nowym roku szkolnym. Uroczystość swoją obecnością uświetnił także starosta nowomiejski Pan Andrzej Ochlak, który do tych życzeń się przyłączył. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego było także okazją do upamiętnienia minutą ciszy okrągłej 80 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. Z tej okazji uczniowie Technikum pod kierownictwem Pani Alicji Wądołowskiej oraz Astrydy Karczewskiej-Petki  przygotowali krótką akademię upamiętniająca tamte wydarzenia. 

 

Fotogaleria

 

 

 

EFS poziom polskie kolor