71549609 2712557462128206 8559841036057182208 n4 października 2019r. obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Jest to bezpłatna akcja edukacyjna prowadzona w szkołach na całym świecie.W tym roku do akcji zgłosiły się 5 862 szkoły! Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Akcja jest okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach. Natomiast dorośli mogą dać przykład młodszym – pokazując swoją świetną znajomość trudnych przypadków mnożenia. „Tabliczkowa wiedza” sprawdzana jest w niecodzienny sposób – podczas krótkich egzaminów z tabliczki mnożenia. Egzaminatorami są właśnie młodsi uczniowie. Tworzą oni specjalne Komisje oraz Patrole Egzaminacyjne. Zaopatrzeni są w losy i przepytują starszych kolegów oraz dorosłych. Nasze pierwszaki dzielnie przeprowadzały egzaminy starszym uczniom. Gratulujemy wszystkim Mistrzom i tym, którzy byli bardzo blisko celu

Fotogaleria

EFS poziom polskie kolor