IMG 20211215 153906W dniach 10-15 grudnia 2021 uczniowie klas 2 TR/TŻiUG, 3 TH/TŻiUG sp i 3 TR/TŻiUG gim wraz z opiekunem Magdaleną Kluga-Maron brali udział w III Dniach Świadomości Żywieniowej organizowanych przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski. Wykłady odbywały się na platformie Teams. Oferta była bardzo szeroka. Wysłuchaliśmy wykładów o poniższej tematyce:

-------------------
 - Czarodziejskie właściwości herbaty,
 - Nieadaptacyjne style jedzenia: kiedy jedzenie przestaje pełnić swoją podstawową funkcję,
 - Dieta bez glutenu-wybór właściwy czy wątpliwy?,
 - Dieta zapobiegająca kontuzjom i urazom.
 - Co warto jeść przed i po treningu?,
 - Witamina D suplementować czy nie?

Uczniowie mogli poznać nowe zagadnienia dotyczące żywności oraz poszerzyć niektóre znane już wiadomości. Bardzo dziękujemy za możliwość udziału pracownikom Koła Naukowego Żywienia i Profilaktyki Żywieniowej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego