348361594 225563533453892 489982324601965919 nW dniu 23 maja z inicjatywy nauczycieli wychowania fizycznego odbył się w szkole charytatywny turniej piłki halowej dla Pawła Ługiewicza – ucznia klasy 1 d Szkoły Branżowej. W trakcie turnieju Samorząd Uczniowi sprzedawał ciasta, a Szkolne Koło Wolontariatu prowadziło zbiórkę do puszki. Kolejne już w tym roku szkolnym działanie wolontariackie odbiło się szerokim echem wśród całej społeczności szkolnej. Zagrało 15 drużyn spośród których zwycięzcami okazała się grupa reprezentowana prze klasę 4 TI/TR sp, drugie miejsce zdobył team z klasy 3 TGiPC, trzecią pozycję osiągnął zespół z kl. 1 TGiPC. W trakcie pięciogodzinnych rozgrywek wyłoniono najlepszego zawodnika- Cezarego Karczewskiego z kl. 4 TE/TUiSEO i bramkarza- Sebastiana Hentschke z kl. 2 TGiPC/TUiSEO. Serdecznie gratulujemy. Z naszej akcji zebraliśmy łącznie 2000 złotych. Kwotę zebranych pieniędzy przekazujemy rodzicom Pawła Ługiewicza na leczenie i rehabilitacje. Dziękujemy serdecznie za udzielone wsparcie rozgrywającym drużynom oraz tym wszystkim darczyńcom, którzy zasilili w jakikolwiek sposób naszą puszkę.

Gorące podziękowania kierujemy w stronę nauczycieli wychowania fizycznego albowiem bez ich nie mógłby ten turniej odbyć się organizacyjnie. Dziękujemy „UKS Nobliści” za zasponsorowanie medali, dyrekcji szkoły za życzliwość i przychylność na mały rozgardiasz, uczennicom obsługującym sprzedaż ciast , działaczom w SK wolontariatu za zbiórkę pieniędzy, która trwała aż do 26 maja. Ktokolwiek, mniej lub bardziej wspomógł nas w działaniu serdecznie dziękujemy. Od nas dla Was - wielkie serducho ! Organizatorzy: Nauczyciele WF, SK Wolontariatu, Samorząd Uczniowski.