FB IMG 171379114000819.04.24 r. nasi uczniowie: Nikola Boruszkowska, Filip Florenc Julia Mejka, Nadia Szulińska, Jakub Witkowski oraz Kamil Zagórski razem z opiekunkami SU: p. Anną Bartkowską oraz p. Justyną Piotrowską uczestniczyli w konferencji w Warszawie kończącej projekt - "Demokracja w Branżówkach", w którym braliśmy udział od września w celu poszerzenia edukacji społecznej i obywatelskiej, rozwoju i poprawy działań Samorządu Uczniowskiego, a także samorządności w klasach branżowych. Cykl spotkań spowodował wzrost aktywności Samorządu, dwie aktualizacje regulaminu oraz analizę potrzeb wśród uczniów.
----------------------
Podczas konferencji mieliśmy okazję podzielić się naszym doświadczeniem oraz zmianami. Filip oraz Jakub mówili o zmianach w regulaminie, wyborach oraz komisji wyborczej. Julia opowiadała o Cinema Kurzętnik - charytatywnej akcji klas branżowych, natomiast Kamil mówił o inicjatywie zagospodarowania przestrzeni zielonej szkoły. Cieszymy się z owoców jakie przyniósł projekt, a także dziękujemy Fundacja Civis Polonus oraz Warmińsko-Mazurskiemu Ośrodkowi Doskonalenia Nauczycieli za współpracę!