IMG 20240419 130023W marcu, jak co roku odbył się w naszej szkole Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny, podczas którego uczniowie rozwiązywali test z wiedzy o przepisach ruchu drogowego oraz skrzyżowań. W gronie najlepszych uczniów znaleźli Otylia Ulińska z 5 TR, Piotr Marszelewski z 2 TE, Mateusz Tkaczyk z 4 TI, którzy stali się reprezentantami naszej szkoły na kolejnym – powiatowym etapie Turnieju. Należy również pogratulować wysokiego wyniku Filipowi Florenc z 4 TI, który zrezygnował z udziału w dalszym etapie konkursu z powodu udziału w tym dniu w innym projekcie. 19 kwietnia w siedzibie ośrodka szkoleniowego War-Motor, na etapie powiatowym niespodziewanie zabrakło Mateusza Tkaczyka – w zastępstwie do drużyny dołączył Tymoteusz Zakręta z 3 TR. Nasi reprezentanci walczyli o awans do zawodów wojewódzkich i zajęli 2 miejsce, za uczniami z Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim. Zwycięzcom gratulujemy, a naszej drużynie dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły!

-----------------------------
Na zdjęciach konkurencje: obsługa dzienna pojazdu, udzielanie pierwszej pomocy oraz opiekun Marek Szramowski z naszymi reprezentantami.Zdjęcia udostępnione przez Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lubawskiem: