IMG 4513Uczennice Zespołu Szkół Zawodowych odbywające praktyki zawodowe w ramach programu ERASMUS+ „W życzliwej szkole marzenia stają się celem – praktyki zawodowe w Niemczech” dotarły szczęśliwie do zaprzyjaźnionej szkoły zawodowej w Wildeshausen w poniedziałek 16 listopada 2015 roku. Zostały powitane przez dyrektora szkoły i uczniów uroczystym obiadem. Koordynator projektu strony niemieckiej Pani Christa Evers pokazała pomieszczenia szkolne, pracownie gastronomiczne, zapoznała uczennice z planem miasta i strategicznymi punktami: apteka, sklep, bankomat, ambulatorium itp. I do pracy…  Oto pierwsza fotorelacja z pobytu uczennic ZSZ w Kurzętniku w Wildeshausen.

Życzymy bogatego doświadczenia zawodowego.
A wkrótce relacja z trzydniowego pobytu uczennic w Berlinie

Koordynator projektu
Anna Faltynowska

EFS poziom polskie kolor